0212 567 07 26     info@gulnarmakina.com    English
Sitemiz yenilendi...
Spintech

   

Gülnar Makine Spintech hattı laboratuvar şartlarında minimum kapasite fiber denemeleri için tasarlanmıştır.

Avantajları ;

Ölçüleri neredeyse standart tüm laboratuarlara sığacak şekilde dizayn edildi. 1 kg ürün ile minimum çaba harcayarak kısa sürede ürün alabilme. Gülnar Makine Spintech hattı, kullanıcının isteklerine göre tasarlanabilmekte ve sonradan modifiye edilebilmektedir. Gülnar Makine Spintech hattı yeni aplikasyonlar, yeni prosesler, yeni polimer karışımlarını deneme k için tasarlanmış kopmak bir sistemdir.

Spintech cihazın ;

Masterbatch üreticileri; Kalite, renk kontrol ve karışımları denemek için kullanmaktadırlar.Granül üreticileri; test ve yeni  fiber için geliştirdikleri karışımları test etmek için   kullanmaktadırlar.                                                                                                                   İplik üreticileri ; Geliştirme, kontrol, renk ve iplik tasarımları için kullanmaktadır.Spinoil üreticileri; Kalite ve arge aşamalarında kullanmaktadır.

Gülnar Makine Spintech hattı yüksek kalite standartlarında bir makinedir. Tüm parametrelerin takip ve kontrol edildiği 12 inc dokunmatik paneli sayesinde tüm datalar görülebilir ve takip edilebilmektedir. Gerektiğinde sistem çalışma parametreleri harici bir diske aktarılabilmektedir

Spintech Kotrol Paneli : kolay bir kullanım için tasarlanmıştır. Standart 12 “ dokunmatik ekran kontrolü sayesinde vida devrini ayarlayabilir., kafada oluan basıncı ve diğer parametreleri görebilirsiniz.bununla birlikte formüllerde kullandığınız değerleri cihazın hafızasına kaydedebilirsiniz. Böylelikle hafızada kayıtlı formüllerinizi numarasını ya da ismini yazarak çağırabilir ve cihazı kullanıma hazır konuma getirebilirisiniz.